Transformacija per pasikartojančius automatinius transgeninius judesius

99759351_large_4080226_img2011111810424236NENUSTEBKITE, bet transformacija per pasikartojančius automatinius transgeninius judesius- tai pagal efektyvumą ir paprastumą pasaulyje neturintis analogų metodas, kuris leis Jums PER 5 MINUTES  atgauti vidinę laisvę ir atskleisti dar neišnaudotas jūsų galimybes.

Šio metodo pagrindas – savitobulėjimo meno mokymasis rytų religijose gerai žinomais pasikartojančiais automatiniais transgeniniais judesiais, atliekamais minimaliomis psichinėmis pastangomis. Tai automatinis galvos, kūno lingavimas, ideomotoriniai levitaciniai rankų judesiai ir kt.

Metodo autorius Alijevas Hasajas  – žymus mokslininkas, gydytojas, psichologas ir filosofas, sukūrė žmogaus kūrybinio tobulėjimo metodą savireguliacijos psichotechnikos pagrindu“. Jis ištyrė ir įrodė, kad sąmoningas dirbtinis automatinių judesių modeliavimas malšina stresą, suteikia sveikatos ir harmonizuoja psichiką. Apibūdindamas savo metodą, teigia: „… Fiziniai pratimai – tai „Vakarai“, tai išorinė veikla. Vidinis savireguliavimas – tai „Rytai“. Mano išrastas ideomotorinis metodas – pusiau laisvas, sąmoningai spontaniškas, pusiau automatinis, pusiau išorinis, pusiau vidinis. Šiuo metodu sujungus „Rytus“ su „Vakarais“ aš ir atradau savyje savo vidinę laisvę… “.

Automatinių transgeninių judesių metodas unikalus tuo, kad jo pagrindas – paprasčiausi, iš karto puikių rezultatų suteikiantys, veiksmai, pagrįsti moksliniu išradimu – sinchronizacijos su individualia žmogaus būsena principu. 

Kviečiu į asmeninį užsiėmimą Vilniuje arba atvažiuoju į kitą miestą, jei bus surinkta grupė.

Trūkmė apie 2 val.

Instruktorė: Lolita  (Hasajaus. Alijevo mokinė, sertifikuota trenerė)

 

 

KONTAKTAI:

seminarai.lietuvoje@gmail.com

Tel. +37067863907

 

 

 

2 thoughts on “Transformacija per pasikartojančius automatinius transgeninius judesius

  1. Po pirmo uzsiemimo uzmigau , kaip vaikas. O siaip au keleta metu negalejau normaliai isimieguoti. Lektori labai zavi ir linksma. Man labai patiko.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *