Skulptūrinis veido fitnesas REVITONICA — lapkričio 25-27 d.d.

KVIEČIAME JUS Į REVITONICOS  PAGRINDINIO KURSO MOKYMUS.

Mokymai vyks  Vilniuje, spalio 21,22,23 d. d. Treniruočių studijoje Vija Pinavija , Šiaurės miestelyje (Žygio g. 92)

PAGRINDINIS (BAZINIS) KURSAS– tai pats svarbiausias kursas, kuriame išmokstama pratimų atlikimo abėcėlės. Įvaldžius pagrindinio kurso pratimus, galėsite pasinaudoti visomis Revitonica metodo galimybėmis, padedančiomis atjauninti veidą. Pagrindinis dėmesys šiame kurse skiriamas kaklo raumenų atpalaidavimui, jo statikos atkūrimui, kadangi veido grožis prasideda nuo sveiko kaklo.

Pagrindinio kurso programa:

 1. Supažindinama su Revitonica metodika, paaiškinama kaip ji veikia, atliekami veido ir kaklo būklės testai, parodomi visi veido ir kaklo raumenys, su kuriais bus dirbama.
 2. Pratimai kaklui ir stuburui; veido raumenų „korseto“ atstatymas; veido ovalo pagerinimas; dvigubo pagurklio ir kitų veido apdribimų panaikinimas.
 3. Darbas su kramtomuoju raumeniu, „jaunystės kampo“ formavimas; veido proporcijų atstatymas; smakro patempimas, veido ovalo atkūrimas.
 4. Darbas su nosies-lūpos raukšlėmis, klostėmis; gražios skruostų linijos formavimas.
 5. Raukšlių likvidacija. Išlyginamos kaktos raukšlės, raukšlės tarp antakių, aplink burną, dekoltė zonoje.
 6. Išmokoma pašalinti toksinus (šlakus) veido bei kaklo srityse.
 7. Atpalaiduojamas žiedinis akies raumuo, „atveriamos“ akys, sumažėja arba išnyksta „žąsies“ kojelės bei maišeliai po akimis.

Yra vedama fotodokumentacija (nuotraukos prieš ir po), nuolatinis pagrindinio kurso kartojimas bei papildomų pratinimų įsisavinimas.

Straipsniai apie «Revitonica» metodą:

www.vlmedicina.lt «Stebuklingas grožio ginklas – mūsų rankos. Praktiniai patarimai»  (straipsnis)

Veidą jauninanti mankšta     (straipsnis)

griauname mitus

 

 

 

 

 

 

 

 

idomus faktai, del ko atsiranda rauksliu

idomus faktai, del ko atsiranda rauksliu b

naturalus ar sukurtas grozis

naturalus ar sukurtas grozis 2
naturalus ar sukurtas grozis3naturalus ar sukurtas grozis4

VAKUUMINIO MASAŽO KURSAS

– tai vienas iš antros pakopos Revitonica kursų. Jį rekomenduotina mokytis, įsisavinus pagrindinį kursą arba derinant su juo. Vakuuminio masažo kurso tikslai:

 1. Išmokti taisyklingai atlikti masažą vakuumine taure.
 2. Įsisavinti zonas ir plotus, kuriuose atliekamas vakuuminis masažas.
 3. Suprasti vakuuminio masažo veikimo principą.
 4. Atstatyti funkcionuojančių kapiliarų skaičių.
 5. Didinti odos turgorą.
 6. Skatinti šlakų išvedimą.
 7. Aktyvinti kraujotaką Vakuuminio masažo kursą sudaro du užsiėmimai po 1 val.

Būtina išankstinė registracija el. paštu seminarai.lietuvoje@gmail.com  arba Tel. +37067863907

Registruojantis reikia nurodyti  savo telefono numerį!

Data. 2016 m. lapkričio 25-27 d.d.

Laikas.

21 d. — 18:30 — 21:00val.

22,23 d. 13 — 16 val.

Kaina. Bendro kurso kaina — 180 eur. (3 d. mokymai po 3 val. DVD diskas, praktika, pratimų aprašymai, 1 nemokamas užsiėmimas po mėnėsio)

 

Šiek tiek apie vakuuminę terapiją:

Norint suprasti, koks svarbus yra vakuuminis taurių masažas, turime prisiminti apie kolageną, kurį kosmetologai bergždžiai įvairiausiais būdais bando grąžinti į Jūsų veidą.

Kolagenas – pagrindinis odos dangų komponentas, jis yra dermoje ir turi skaidulinę struktūrą, panašią į veltinį. Kolageno skaidulos, išsidėsčiusios paraleliai viena kitos atžvilgiu, nėra supakuotos standžiai – tarp jų lieka siauriausių kanalų formos, užpildytos audinių skysčiu, laisva terpė. Per tuos siauriausius kanalus ir vedamos į paviršių naudingosios medžiagos, transportuojamos kapiliarais. Kitais žodžiais tariant, sveika kolageno būklė yra normalios odos mitybos užstatas. Tačiau, kaip žinome, su amžiumi kolageno skaidulos praranda savo hidrofilines savybes, prasideda jų kalkėjimo procesas. Dėl to kolagenas tampa “kietas”, nebegalintis atlikti savo odos drėkinimo funkcijos. Sukietėjęs jis perdengia siaurus kanalėlius ir kapiliarai jau negali jais perduoti maitinamųjų medžiagų į paviršių.

Vakuuminis taurių masažas yra vienintelė priemonė, galinti tą maitinimą “ištraukti” į viršų, palengva “išpurenus” kolageno skaidulas. Po vakuuminio taurių masažo ant odos atsirandančios raudonos dėmelės kaip tik ir rodo, kad Jums pavyko tai padaryti – pamaitinti savo odą po ilgai trukusio jos badavimo.

Po vakuuminio masažo, kad ir kaip atsargiai jį darytume, gali likti mėlynės. Reikia žinoti, kad mėlynės, susidariusios nuo vakuumo, tai ne visai tai, kas atsiranda ant odos po to, kai Jūs atsimušate kakta į staktą, nukrentate nuo laiptų arba atsitiktinai susiduriate su kieno nors kumščiu. Jei Jums labai skauda net, kai vakuumas minimalus, reiškia, Jūsų kapiliarai yra jau visiškai apgailėtinoje būklėje, ir, vadinasi, pradėti dirbti su jais reikia nedelsiant. Apskritai, vakuuminis masažas yra nepakeičiamas, dėl to neverta taip paniškai bijoti galimų šlakelių atsiradimo, juk jei kapiliarai suplyšo ir atsirado hematomos, reiškia, kad kapilarų sienelės seniai prarado elastingumą, paseno ir tapo trapios. Jų plyšimas privers organizmą sudaryti naujus kapiliarus, stimuliuoti jų augimą. Ir tada, atliekant sekantį masažą taure, neliks jokių hematomų ir “įsiurbimų”.

 Kas yra REVITONICA?

Skulptūrinis veido fitnesas REVITONICA – tai inovacinė, naujos kartos veido ir kaklo gimnastika, kurios teikiamas efektas yra reali alternatyva plastinėms operacijoms. Kai kuriose srityse (formuojant žandikaulio jaunystės kampą, kuriant smakro formą, ilginant kaklą) REVITONICA efektyvi ten, kur plastinė chirurgija bejėgė.

REVITONICA metodika sukurta 1994 metais Lietuvoje ir po 17 metų aprobacijos ėmė plisti Baltijos šalyse, Danijoje, Italijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Izraelyje, leisdama šimtams moterų jauninti ir gydyti savo veidą, išvengiant nefiziologinių metodų poveikio.

Kas yra REVITONICA ir kodėl ji duoda tokių greitų, kartais, atrodytų, fantastiškų, rezultatų? REVITONICA – tai rankomis atliekamų pratimų (rankomis formuojamas veidas ir kaklas) metodas, kurio atlikimo algoritmas, saugumo laipsnis ir efektas neturi analogų pasaulyje. Kiekvieno pratimo pagrindas yra gilios anatomijos žinios, individualus amžiaus nulemtų kaulų ir raumenų deformacijos supratimas.

Pagrindinis metodo principas pagrįstas šiuo fiziologijos įstatymu: „Kiekviena veido raukšlė turi savo kaltininką – konkretų raumenį, kuris yra spazme ar hipertonuse“. Paprastai, osteopatijos principais paremtais pratimais, galima panaikinti spazmą ar hipertonusą, pašalinti raukšlę, atkurti jauną veido struktūrą. Su pagrindiniais REVITONICA principais galima susipažinti skiltyje Metodo principai.
Teorinė Revitonica metodo bazė yra sukurta remiantis Tomo Majerso (Thomas Myers) „Anatomijos traukiniai“ tensegriti sistemos idėjomis, kurios teigia, kad organizmo kaulų ir raumenų sistema yra subalansuota biomechaninė struktūra. Gimnastikos pratimai sukurti pasitelkus gamtos sukurtą organizmo savireguliacijos sistemą.

REVITONICA metodologija aprašyta N. Osmininos knygoje „Veido prisikėlimas arba paprastas stebuklas“, „Revitonica: pasukti laiką atgal“ bei „Žvilgsnis į jaunystę“. Mokslinės dalies pagrindas pirmą kartą buvo publikuotas N. Osmininos knygoje „Veido senėjimo anatomija arba mitai kosmetologijoje“ 2007 m.

Revitonica metodas aprobuotas Reabilitacijos ir Kineziterapijos centre „Kinezio“ Rusijoje, Rostove prie Dono, 2011 m.

Kuo gi unikali REVITONICA?

Ji leidžia ne tik suprasti tikrąsias amžiaus nulemtas veido senėjimo priežastis, bet ir grąžinti jaunystę, pasukti laiką atgal, nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus.

Akivaizdaus efekto pagrindas yra mokslinis, kurio siekiama ne 21-ojo amžiaus techniniais pasiekimais, o pasitelkiant unikalias organizmo galimybes. Veido senėjimo biomechaninio algoritmo suvokimas suteikia galimybę nukreipti šiuos žmoguje užkoduotus savireguliacijos ir savęs atkūrimo mechanizmus teisinga linkme.

Metodo principai

Oda nekalta dėl veido senėjimo

Šiuolaikinė kosmetologija yra atsidūrusi absurdiškoje padėtyje, visą kaltę dėl veido senėjimo suversdama odai. Mes esame įpratę manyti, kad raukšlių atsiradimo priežastis yra odos elastingumo praradimas, nulemtas sumažėjusio elastino ir kolageno kiekio. Tačiau, kaltindami odą, mes pamirštame, kad po ja yra raumenys, nervai, kraujagyslės ir kaulai – visas pasaulis, gyvenantis savo gyvenimą ir patiriantis milžiniškus amžiaus nulemtus pasikeitimus.Žinoma, odos elastingumas, jos sugebėjimas susitraukti metams bėgant mažėja. Kai kuriems žmonėms šis procesas pagreitėja dėl dažnų svorio svyravimų, genetinio odos hidrofiliškumo (vandens pertekliaus) arba nuolatinių paburkimų, esant įvairioms patologijoms (inkstų, širdies ir kt. ligoms). Bet, paprastai, sveika oda išsaugo savo elastingumą praktiškai visą gyvenimą ir bando susitraukti, maksimaliai prisitaikydama prie džiūstančių ir besideformuojančių vidinių struktūrų. Odos senėjimas – antrinis veiksnys. Pirminis senėjimo veiksnys yra po oda esančios struktūros.

Senėjimo priežastis – kaulų ir raumenų deformacija

Paplitęs mitas apie odos išsitempimą priveda prie to, kad bandydami turėti „aptemptą“ veidą, mes negailestingai išsekiname odą, nors derėtų atkurti tą apdžiuvusį pagrindą, ant kurio ji yra užtempta. Juk po mūsų veido ir kaklo oda susikaupusi didžiulė raumenų ir kaulų struktūrų koncentracija. Su amžiumi, sausėdami ir traukdamiesi, veido raumenys paskui save tempia odą. Ir nors oda stengiasi priešintis šiam procesui, bet kova yra nelygi ir odos pertekliaus likučiai, nespėdami susitraukti, nukąra.

Tokiu būdu daugumos stambių raukšlių ir klosčių atsiradimo veide priežastis yra ne oda, o konkretūs sutrumpėję ir deformuoti raumenys.

Raukšlės atsiranda spazmuoto raumens vietoje

Bet kuri veido ar kūno raukšlė formuojasi ten, kur susidaro raumens spazmas (hipertonusas). Sveiko raumens fiziologinis tonusas yra nedidelis ir tai yra norma. Bet, dažniausiai, raumenų balansas sutrinka, paveiktas pačių įvairiausių priežasčių, iš kurių svarbiausios yra psichologinės – stresas. Dėl to raumens tonusas padidėja, jis spazmuojasi ir susitraukia.

Specialiais pratimais pašalindami raumenų blokus (spazmus), mes atkuriame anatomiškai teisingą raumenų formą, taip išlygindami raukšles. Reabilituodami raumenis po oda, mes atkuriame odos lygumą. Galvojama, kad panaikinti nosies – lūpos klostes ar raukšles kaktoje yra neįmanoma, bet taikant REVITONICA metodą tai natūralu ir nuspėjama.

Raumenys gali atjauninti veido odą

Raumuo – vienintelis žmogaus organas, galintis atjaunėti, skelbia fiziologija. Moksliškai įrodyta – jei teisingai dirbsime su veido ir kaklo raumenimis, jų jėgos, apimties, ilgio parametrai priartės prie jauno raumens parametrų. Atkurdami raumenis, mes atkuriame veido ovalo formą, sumažiname raukšles, kurios išsilygina dėl to, kad pasitempia oda ir aktyvizuojami regeneracijos procesai. Sveiki, jauni veido raumenys – tai garantija, kad neįdubs skruostai ir neatsiras antrasis smakras, neužkris antakiai, nesusiformuos nosies ir lūpų klostės, mūsų oda bus elastinga, o skruostai – pakelti ir apvalūs, kaip jaunystėje.

Didžioji dalis veido apdribimų („buldogo“ skruostai, „nusileidusios“ lūpos) susidaro būtent dėl kramtomojo raumens būklės, kuri turi tendenciją deformuotis. Amžiaus nulemtų padarinių koregavimas turi prasidėti nuo ilgalaikio raumenų spazmo pašalinimo, nuo kramtomojo raumens ir teisingos žandikaulio padėties nustatymo.

Stimuliuoti (tonizuoti) raumenis – reiškia provokuoti spazmus ir pabrinkimus

Skirtingai nei kūno treniravimas sporto salėse, veido ir kaklo fitnesas grindžiamas kitomis taisyklėmis. Vietoj tonizavimo ir jėgos pratimų, būtina, pirmiausia, atpalaiduoti spazmuotus raumenis. Tonizavimas sukelia kaulų ir raumenų struktūrų deformaciją ir didesnio raukšlių kiekio atsiradimą.

Pradėti dirbti su veidu būtina jaunystėje

Visos raukšlės ir klostės raumenų sluoksniuose pradeda formuotis jau paauglystėje. Ką tik „užgimusius“ raumenų spazmus – blokus, veide galima pajusti tik pirštais. Besiformuojančių spazmų ir blokų profilaktika jaunystėje – pats geriausias būdas ją išsaugoti. Todėl pradėti dirbti su savo veidu geriausia tada, kai raukšlelės tik „užgimsta“ – laikinai pasirodo nusišypsojus, nusijuokus ar atlikus kitokią veido mimiką. Jauname amžiuje jos greitai praeina, pakanka tik „nuraminti“ veidą. Tačiau raumenų įsitempimas nepraeina be pėdsakų, jis pradeda kauptis giliai po oda ir po truputį išlenda į paviršių raukšlių pavidalu, kurios tampa vis labiau pastebimos ir pastovesnės.

Revitonica metodo išskirtinumas

Praktiškai visos gimnastikos, skirtos veidui, yra sudėtingos, dažnai ir beprasmiškos (o kartais ir akivaizdžiai žalingos), nes jos yra skirtos raumenų sutvirtinimui, t. y., jų tonizavimuii, o šis procesas (kaip ir bet kuri kūno rengyba), pirma, reikalauja nemažai laiko, kantrybės ir jėgų, o antra, jis iš esmės yra klaidingas. Jo esmė – visų be išimties raumenų tonizavimas.

Tuo tarpu slegiantis visų raukšlių ir raukšlelių kiekis veido srityse kaip tik ir atsiranda būtent dėl padidinto raumenų tonuso!

Pradžioje dėl pagerėjusios veido kraujotakos atsiradęs teigiamas efektas po kurio laiko tampa negatyvus, nes atsiranda nosies ir lūpų klostės, išsenka poodinis riebalų sluoksnis ir t. t. Beje, toks vienpusis tonizavimas sukelia ne tik papildomų veido raumenų spazmų, bet ir kaklo raumenų bei viršutinės pečių srities, taip sumažina deguonies patekimą į galvą ir „apdovanoja“ tokio sporto mėgėjus kaklinės stuburo dalies artrozėmis, osteochondrozėmis.

Iš pradžių išsiaiškinkime, kas gi iš tiesų tai yra: raumenų hipertonusas arba, kitaip tariant, blokai, suspaudimai, liekamieji ar chroniniai įsitempimai ir kt. terminai, kuriais aprašomi tie patys reiškiniai?

Jau vien iš terminų yra aišku, kad tai ne fiziologiškai normalus tonusas, o chroninis spazmas. Po bet kokio sutrumpėjimo raumeniui reikalingas atpalaidavimas. Jei sutrumpėjęs raumuo papildomai apkraunamas ar užblokuojamas kitu raumeniu, kai jis yra chroninės įtampos būklėje, tada yra užkertamas kelias normalioms biomechaninėms reakcijoms ir užsifiksuoja tokio raumens patologinis spazmas ar blokas.

Tokį procesą lemia ne tik fiziniai bet ir psichoemociniai krūviai. Beje, tokia būklė gali būti ne vieno raumens (ar atskirų jo skaidulų), bet dažniausiai grupės raumenų, atsakingų už emocijų išraišką. Toks spazmas sunkiai pasiduoda sąmoningam atpalaidavimui ir turi tendenciją stiprėti, atsakydamas į kai kuriuos emocinius dirgiklius.

 

Aprašymas Revitonica Įprastos metodikos*
Darbo principai Atpalaiduoja raumenis Tonizuoja raumenis
Poveikis raumenims Panaikina raumenų hipertonusą Sustiprina raumenų hipertonusą
Atstato raumenų balansą Pažeidžia raumenų balansą
Darbo su kaklu rezultatai Pailgina kaklą Nepailgina kaklo
Atstato taisyklingą kaklo statiką Negali atstatyti taisyklingos kaklo statikos
Dirbama su osteochondrozės sukeltomis problemomis stuburo kaklinės dalies slankstelių srityje Gali išprovokuoti osteochondrozės pablogėjimą
Nosies – lūpų klostės Sumažina nosies – lūpų klostes Padidina nosies – lupų klostes
Poveikis limfos sistemai Atstato limfos tekėjimą, panaikina limfos sankaupas Neveikia limfos sistemos
Bendra odos būklė Atstato odos spalvą ir lygumą Laikinai pagerina odos spalvą
Atstato poodinį-riebalinį odos sluoksnį Išplonina poodinį-riebalinį sluoksnį
Poveikis nervinei veiklai Darbas psichoemocinėje sferoje, atstato jos balansą Neveikia

* Įprastomis metodikomis laikomos tos, kurios paremtos raumenų tonizavimu, jėgos pratimais – tai „feisbilding

Uždaviniai

Naudodami REVITONICA pratimus Jūs galėsite savarankiškai modeliuoti savo veidą pagal savo norus, savo rankomis ir susigrąžinti jaunystę ir grožį, o būtent:

 • 1.Sumažinti arba panaikinti kaktos raukšles
  2.Panaikinti arba žymiai sumažinti nosies – lūpų raukšles, „buldogo“ skruostus, klostes lupų kampuose
  3.Pakelti antakius
  4.„Atverti“, padidinti akis
  5.Sumažinti maišelius po akimis
  6.Pakelti skruostikaulius
  7.Pakoreguoti veido formą
  8.Pagerinti veido simetriją – antakių, akių, lūpų, skruostikaulių lygį
  9.Padidinti lupų putlumą, pagerinti jų spalvą
  10.Sumažinti antrą smakrą, patempti nudribimus
  11.Pailginti kaklą, pagerinti jo formą, odos kokybę, horizontalių kaklo raukšlių gylį
  12.Atstatyti odos tekstūrą, jos elastingumą, glotnumą ir spalvą
  13.Pagerinti kraujotaką
  14.Atstatyti raumenų elastingumą

Man patinka tai, ką išmokau, nes dabar užuot dūsavus pažiūrėjus į veidrodį, jaučiuosi laikanti veidą “savo rankose” : ) Ir nors pradžia visada sunkiausia (nesijauti tvirtai, nes nėra įgūdžių, šiek tiek išankstinės nuostatos kad reikės rasti laiko, kad teks išsiugdyti naujus įpročius – visada sunku pasijudinti iš tam tikros komforto zonos), mokytojų pavyzdžiai – tikrai įkvepiantys. Visada pradėdama kažką naują sau sakau – sunki tik pradžia. Ir džiaugiuosi kad ji jau pajudėjo. Laiko tikrai atsiranda, versti savęs “per negaliu” dar neteko.   Smagu, kad darydama Revitonica nors šiek tiek laiko galiu skirti tik sau vienai ir ištrūkti iš kasdienybės rūpestėlių rato (labai sveika moterims, kurios linkusios kasdieninėj veikloj save pasilikti paskutinėj vietoj… ) : )
Jurgita

Pranašumai

Prieš pradedant kalbėti apie tai kuo gi „Revitonica“ metodas skiriasi nuo kai kurių kitų veido gimnastikų, reikia pažymėti šio lyginimo absurdiškumą. „Revitonica“ – tai pirmoji profesionali, moksliškai pagrįsta ir anatomiškai sustiprinta Sistema, turinti savo metodologinę bazę, veikianti fundamentalių žinių apie biomechaninį veido senėjimą pagrindu, turinti nuosavas fitneso Mokyklas ir atsakanti už žmones, naudojančius šią metodiką. Kitų panašių mokyklų pasaulyje nėra.

Bandymai sulyginti „Revitonica“ su atskiromis įvairių autorių technikomis (pratimais, kurie pateikti Internete ar esantys knygynuose) yra nekorektiški. Daugybė „autorinių“ technikų nėra moksliškai pagrįstos ir prasilenkia su supratimu to, ko gi reikia mūsų veidui žiūrint iš biomechaninio jo senėjimo taško.

Nepaisant to, kai kurie srautai, atkeliavę pas mus stichiškai, pagrinde iš Amerikos ar Vakarų Europos, turi tokią bendrą pavojingą jėgą – treniruoti visus be išimties veido raumenis, taip kaip sporto salėse – kad reikalauja atskiros analizės ir skaitytojų dėmesio. Neįtikėtinas faktas: Rusijoje tikėjimas „užsienio“ autoritetu toks stiprus, kad niekas iš specialistų nepatikrino ir nekritikavo nei vieno „jėgos“ būdo atjaunėti, kurie jau daugiau nei 10 metų tvindo mūsų knygų rinką.

Veido atjauninimas be operacijos: „Revitonica“ pranašumai

„Revitonica“ metodo pranašumai yra pakankamai skirtingi ir apima įvairias veido bei kaklo stiprinimo ir atjauninimo puses. Svarbiausias metodas yra tas, kad, nors ir palaipsniui, bet stabiliai taikant reguliarias priemones, regeneruojasi veidas, taisyklinga kaklo statika, mažėja raukšlių, kurios išsilygina ne vien dėl odos įtempimo, bet ir aktyvuojantis regeneravimo procesams.

Lyginant su nefiziologiniais atjauninimo būdais, veidas po „Revitonica“ taikymo lieka žvalus bei judrus, išlieka individualūs veido bruožai. Teigiamas metodo taikymo efektas jaučiamas dėl defekto priežasčių pašalinimo, o ne dėl kovos su pačiu defektu. Todėl atjauninimas būnant 50-ties taip pat yra realus, kaip ir atjauninimas būnant 40-ties. Metodas veikia ne tik raumenis – jis atkuria visų veido, galvos bei kaklo kaulų – raumenų struktūrų balansą. Tai užtikrina rezultato stabilumą ir ilgalaikę garantiją. Taikant metodą reguliariai, rezultatą galima išsaugoti visą gyvenimą.

Atjauninimas būnant 40-TIES: REALU, EFEKTYVU, SAUGU

„Revitonica“ taikymas taps išsigelbėjimu kosmetinėms priemonėms alergiškiems žmonėms. „Revitonica“ – tai tikra šventė odai, maitinant ją iš vidaus vitaminais, mikroelementais ir t.t

Gimnastika neturi amžiaus apribojimo (išskyrus vaikus iki 14 metų). „Revitonica“ yra naudinga ir jauniems (dėl amžiaus deformavimų profilaktikos) ir pagyvenusiems žmonėms (smegenų kraujo apytakai gerinti, osteochondrozės profilaktikai bei gravitacinei ptozei mažinti).

„Revitonica“ leidžia išspręsti ne tik amžiaus problemas, bet ir atkurti odos rūgštinę-šarminę pusiausvyrą, odos turgorą, skaistumą bei stangrumą. Užsiėmimų metu šis kokteilis iš fermentų, mikroelementų, vitaminų ir maistingųjų medžiagų, kurį nesėkmingai tobulina visi pasaulio kosmetologai, maitina Jūsų odą iš vidaus, o šlakai, ląstelių metabolizmo atliekos (pirminė odos senėjimo bei užteršimo priežastis) sėkmingai pašalinami.

Beoperacinis veido atjauninimas, taikant TENSEGRITI principą

Veido beoperacinis atjauninimas, taikant „Revitonica“ metodą apjungia miofascialinio balanso atkūrimo Tensegriti principu metodus ir tai yra jo unikali savybė. „Revitonica“ atpalaiduoja, šalina raumenų blokus ir nesukuria naujų blokų bei užveržimų. Šis gebėjimas yra svarbi prevencinė priemonė nuo amžiaus deformavimų. Suformuota taisyklinga kaklo statika – tai veido ovalo bei sveikos odos tekstūros garantija. Čia ir slypi paslaptis, užtikrinanti veido beoperacinį atjauninimą.

Metodas yra efektyvus ten, kur plastikos chirurgija yra bejėgė. Tai susiję su tokiomis atjauninimo sritimis, kaip žandikaulio „jaunystės“ kampo formavimas, smakro formos atkūrimas, kaklo pailginimas. Tai yra labai svarbu moterims, kurios ketina atsijauninti 40-ties metų, o ypač – 50-ties metų amžiaus.

„Revitonica“ atkuria kapiliarų tinklą, sureguliuoja kraujo apytaką ir normalų audinių maitinimą.

Veido beoperacinis atjauninimas, taikant „Revitonica“ metodą, atkuria poodinę riebalų ląstelieną, stimuliuoja kolageno sintezę.

Pašalina iš audinių skysčių perteklių, neleidžia susiformuoti limfostazei (skysčių pertekliaus kaupimuisi)

Leidžia sėkmingai taikyti osteochondrozei bei stuburo kaklo srities problemoms šalinti (patvirtinta aprobavimo rezultatais).

„Revitonica“ taikoma taisyklingai laikysenai, nes daugelio amžiaus pakitimų susiję su jos pažeidimu.

Veido beoperacinis atjauninimas, taikant „Revitonica“ metodą yra absoliučiai saugus ir nesukelia traumų.

„Revitonica“ kompleksą labai patogu taikyti namų sąlygomis. Daugumą priemonių galima taikyti bet kurioje vietoje, kur Jūs bebūtumėte – darbe, metro ir t.t. Norint užsiimti atjauninimu, Jums reikės tik laiko bei savo rankų!

  Siūlome perskaityti:

Veido senėjimo biomechaniką

Kosmetologijos mitai

Kontraindikacijos

Straipsniai apie Revitonicą spaudoje

Užsiėmimų rezultatai

Atsiliepimai

Būtina išankstinė registracija el. paštu seminarai.lietuvoje@gmail.com   tel. +3706 7863907

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *