«Savaitgalis Teta ritmu» — 2016 Lapkričio 12-13 dienomis

6brhp81dbh8Kviečiame Jus į TETA praktikų stovyklą  «Savaitgalis Teta ritmu», lapkričio 12-13 d. dienomis.

Jei baigei bazinį, pažengusiųjų ar bet kokį kitą TETA Gydymo kursą, esi laukiamas šioje stovykloje. Ir visai nesvarbu kas Tavo mokytojas.

Teta mokymų metu naujai atsiveria  aplink supatintis pasaulis. Per tris pirmas dienas pamatai, pajauti, išgirsti Kūrėjo vedimą. Patiki savo jėgomis, suvoki stebuklo buvimą kiekviename momente. Pajauti metodo paprastumą.

Kokiu tikslu ši stovykla?

 1. Grupinės praktikos. Seminaro metu Teta būseną pasiekti daug  lengviau instruktoriaus, vedančio praktiką, energijos dėka. Taip pat teigiamai veikia tas faktas, kad vyksta grupinės praktikos, taigi yra sinergija padedanti vienas kitam. Praėjus kažkuriam laiku po seminaro, pasiekti Teta būseną darosi sunkiau (dažniausiai sunkumai kyla 1-1,5 savaitėje po mokymų). Geriausia išeitis tam – nuolatinė praktika su savimi, kolegomis, draugais. Jei kiekvieną dieną pravesite po 2 sesijas, rezultatai bus stulbinami. Stovyklos metu sukursime Skype grupę „Gyvenimas Teta ritmu“ , kurioje bus laaabai daug Jums reikalingos praktikos.
 2. „Man nepavyksta įeiti į 7 planą“. Labai svarbu įgyti įprotį būti  Teta būsenoje. Šis įprotis panašus į kūno raumenų treniravimą – kuo dažniau Jūs būsite Teta būsenoje, tuo paprasčiau tai vyks. Čia labai svarbu pajausti ir įsiminti šią būseną. Po kurio laiko Jūs suprasite, kad teta būsenoje galite atsidurti vien tik pagalvojus apie tai.  Stovyklos metu įrašysime meditaciją „Teta žemėlapis“ , kuria galėsite naudotis, kad protui būtų lenviau įsiminti.
 3. Neharmoningi įsitikinimai. Kartais mums būna labai sunku palikti senus, įprastus įsitikinimus su kuriais gyvename ilgus metus ypač jei šios programos turi didelę naudą mums. Kartais gali būti sunku suprasti kokios naudos gali būti iš ligų ar sunkumų. Tačiau atlikus „kasinėjimą“ paaiškėja, kad kai kurių negalavimų dėka mes gauname rūpestį ir dėmesį iš artimųjų arba tai gali būti kaip priedanga nenorint atlikti tam tikrų nepatinkančių darbų.  Tokias programas galima aptikti beveik pas visus.                  Stovykloje turėsime galimybę peržiūrėti programas, trukdančias darbui su savimi ar kitais žmonėmis.
 4. Pokyčiai gyvenime ir kaip su jais gyventi. Pakeitus negatyvius įsitikinus būtina išmokti gyventi naujai. Deja, daugelis naujokų praktikų praleidžia labai svarbų momentą. Jie mano, kad pakeitus negatyvią programą pozityvia, aplinka turi pasikeisti iškart. Tačiau kartais prireikia ir sąmoningo pasirinkimo gyventi kitaip. Per daugelį metų mes įprantame į situacijas reaguoti tam tikru būdu, todėl pakeitus įsitikinimus, būtina jas užtvirtinti realiose situacijose. Tam prireikia laiko, kad suvoktume emocines reakcijas ir signalus. Pakeitus įsitikinimus būtina dar apsimokinti kaip gyventi be jų. Taigi stovykloje turėsite galimybę apsimokinti jausmų, reikalingų harmoningai dirbti Teta būsenoje su savimi ar su kitais žmonėmis.
 5. Atvirumas pačiam sau. Labai svarbu matyti savo minusus, negatyvą savyje ir mokėti tai priimti. Tai pirmas žingsnis problemos sprendimui.

Stovyklos metu turėsite galimybę:

 • susitikti su bendraminčiais
 • pasidalinti patirtimi
 • gauti atsakymus, kurie kyla praktikos metu
 • užmegzti kontaktus
 • praktiškai patirti grupines ir individualias sesijas
 • rasti įsitikinimus, trukdančius praktikuoti
 • apsimokinti daug svarbių jausmų, reikalingų praktikai su savimi ir kitais
 • priminti kiekvienai savo kūno ląstelei apie jos kuriamąją galią, užpildyti naujomis energijomis,
 • pažvelgti į savo sielos paskirtį.

Data: 2016 Lapkričio 12-13

Stovykla vyks:  Sodyboje «Altonė»,Zapyškio raj. Sodyba alsuojanti ramybe

http://www.atostogoskaime.lt/sodyba/sodyba-altone

Stovyklos kaina:  95 Eur.

Į kainą įskaičiuota: nakvynė, maistas, programa.

Maitinimas: maistas nuperkamas bendrai, gaminsime taip pat visi kartu J

Apgyvendinimas: miegamų  vietų yra apie 20. Kambariuose po 2-3 žmones.

Su savimi turėti:

—  Maudymosi reikmenis

— Asmenines higienos priemones

— Užrašines ir rašymo priemones

— Gerą nuotaiką ir norą augti.

STOVYKLOS ORGANIZATORĖ

 Ana Kukienė,

sertifikuota ThetaHealing® praktikė ir instruktorė, Kristalų dėlionės praktikė ir mokytoja, Nuotolinio matymo specialistė

Teta Gydymas – tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą,    protą ir kūną  energetiniame bei DNR lygmenyje.   Teta Gydymo metu žmogaus smegenys funkcionuoja Teta bangomis ir tai  leidžia  pasiekti  aukštą sąmoningumą. Būdami šiose bangose, mes akimirksniu galime pakeisti materialinę ir dvasinę realybę.

Kristalų dėlionė – tai gili, galinga, visiškai saugi meditacijos technika, kurios metu siela keliauja laike ir laiku naudojant kristalus. Kristalai bendrauja su kūnu, sukurdami vieningą energetikos sistemą, vibruojančią  TETA dažniu, sukuriančiu erdvės-laiko portalą. Tokiu būdu mes turime galimybę pakeisti energijas, įvykius ir požiūrį į juos, pasimokyti ir suprasti patirtis.

„Kas nieko neklausia, tas nieko ir neišmoks.“ (Tomas Fuleris).

Būtina išankstinė registracija el. paštu seminarai.lietuvoje@gmail.com  arba Tel. +37067863907

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *