нумерология

Unikalus netradicinis atminties ir dėmesio lavinimo kursas: «Holografinė atmintis» — naujausia versija

Unikalus netradicinis atminties ir dėmesio lavinimo kursas «Holografinės atmintis» — intensyvi 4 užsiėmimų programa, kuri jau per pirmas 30 minučių padeda pagerinti atmintį nuo 1,5 iki 2 kartų (atliekamas specialus diferencijuotų prisiminimų testas). 

APIE KĄ ŠIS KURSAS IR KAM JIS SKIRTAS?

Tai intensyvi atminties, dėmesio ir mąstymo lavinimo programa, kuri išsiskiria iš visų siūlomų pasaulyje programų savo efektyvumu ir itin paprastu naudojimu. Ją naudojant atmintis gerėja «tarsi savaime», ženkliai pagreitėja mąstymo procesai. To dėka žmogus sugeba padaryti žymiai daugiau, atlikti daugiau darbų per trumpesnį laiką, efektyviau susikoncentruoti, lengviau priimti svarbius sprendimus, žymiai greičiau išmoksta naujų dalykų. Tik penki užsiėmimai gali iš esmės pakeisti kiekvieno žmogaus gyvenimą.

Kursas skirtas kiekvienam žmogui, siekiančiam rasti savo misiją, sukurti kokybišką gyvenimą, padaryti tvarką prisiminimuose ir gyvenime.

Kuo skiriasi ši programa nuo kitų atminties lavinimo programų?

Mes laviname ne vieną, bet visas atminties rūšis, galėdami ,,įeiti» į bet kurį prisiminimą. Metodas buvo pavadintas ,,holografinė atmintis», nes reikiamą informaciją mes tarsi nuskaitome iš aplinkos, įsivaizduodami ją kaip hologramą.  Metodas yra tuo unikalus, kad jis paprastas ir efektyvus, ji gali naudoti bet kokio amžiaus ir pasirengimo žmogus. Tai viena iš ryškiausių šiuolaikinių atminties lavinimo krypčių. Kurso metu įgyjami unikalūs įgūdžiai, leidžiantys itin efektyviai sąveikauti su atmintimi ir mąstymu plačiąja to žodžio prasme. Atminties ir mąstymo procesai pagerėja dėl to, kad mes ,,sutvarkome» savo gyvenimo patirtį, praeities vaizdinius, pašaliname stresus. Vienas iš metodo privalumų yra tai, kad   jis padeda  atskleisti dar neišnaudotas žmogaus galimybe, leidžia modeliuoti ateitį..

Rezultatas

Jau per 30 užsiėmimo minučių atmintis vidutiniškai pagerėja 2 kartus (dalyviams siūloma atlikti diferencijuotų prisiminimų testą). Išmokstama greitai ir efektyviai šalinti stresus, numatyti savo veiksmų pasekmes, priimti tinkamiausius sprendimus, maksimaliai nukreipti dėmesį į savo tikslus, atstatyti jaunystėje arba vaikystėje prarastus įgūdžius. Visi rezultatai kruopščiai fiksuojami, kad dalyviai matytų progresą.

Pagrindas

Naujausi atminties holografinio metodo koncepcija.

Palaikymas:

Kiekvienas kurso dalyvis gauna metodinę medžiagą. 40 dienų po kurso pabaigos dalyviai gauna elektroninius laiškus su užduotimis. Po mėnesio  planuojamas online susitikimas.

Taip pat kiekvienas kurso dalyvis gaus BONUSĄ-DOVANĄ nuo mūsų partnerių.

 

Mokymu ves:

SvetlanaSvetlana Kučerenko  — pedagogė, praktinių mokymo centro «Talentų miestas»  steigėja.

 

 

 

 

Datos: 2015 m. kovo mėn. 21,22,28,29 d.d. Viso 4 užsiėmimai.

Laikas: nuo 10:00 iki 12:30
Kaina: 75 Eur. Seminare dalyvaujant 2 ir daugiau šeimos nariams taikoma 10 proc. nuolaida.

Vieta: Priegliaus g. 5, Vilnius «Menų studija»
REIKALINGA REGISTRACIJA:

El. adresas: seminarai.lietuvoje@gmail.com

Tel. +37067863907

This entry was posted in Mokymai.

2 thoughts on “Unikalus netradicinis atminties ir dėmesio lavinimo kursas: «Holografinė atmintis» — naujausia versija

  1. На занятиях навык дают,как линии времени выстраивать, первые ощущения можно сразу обсудить и т.д. А дальше эту технику по «голографической памяти» применяю где и не ожидала, что она поможет: английский легче значительно осваиваю, эмоциональное состояние — удивительно восстанавливается через метод; концентрация внимания лучше,в планировании дел …

  2. Техника просто потрясающая! Голограммма-универсальная вещь. Кроме развития памяти, помогает работать со стрессами в прошлом и настоящем, тренировать уверенность в себе, раскрывать свои способности.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *