12 būdų pamilti save.

 
Amerikietė LOUISE HAY teigia: egzistuoja vienas dalykas, kuris išsprendžia bet kokią problemą, užgydo bet kokią žaizdą. Tai yra Meilė sau. Kai žmonės kasdien vis labiau pamilsta save, nuostabiai keičiasi ir jų gyvenimas. Jie geriau jaučiasi. Jie dirba mėgstamą darbą. Jie turi pakankamai pinigų. Jų santykiai arba gerėja, arba nutrūksta, užleisdami vietą naujiems – pozityviems.
Meilė sau – nuostabus nuotykis; tarsi tu mokytumeisi skraidyti. Įsivaizduok, kas būtų, jei mes tikrai mokėtume skraidyti… Būtų fantastiška! Tad pradėkime mylėti save jau dabar!

Šie 12 punktų padės žengti pirmuosius žingsnius.

1. Liaukitės kritikuoti
Kritika nieko nepakeičia. Tad nustokite kritikuoti save. Priimkite save tokius, kokie esate. Viskas keičiasi. Kritikuodami save, mes keičiamės… į blogąją pusę. Kai save priimame – į gerąją.

 2. Atleiskite sau
Pamirškite, paleiskite praeitį. Kas bebūtų nutikę, tai buvo geriausia, ką tuo metu galėjote padaryti – ką leido tuometinė jūsų sąmonė, žinios ir suvokimas. Jūs augate ir keičiatės, ir nuo šiol viską darysite kitaip.

3. Negąsdinkite savęs
Neleiskite savo mintims jūsų terorizuoti! Tai – gyvenimas košmariškame sapne. Atraskite vaizdinių, kurie jums kelia pasitenkinimą ir pakeiskite bauginančias mintis maloniomis.

4. Švelnumas, maloningumas ir kantrybė
Būkite sau švelnūs. Būk sau maloningi. Turėkite kantrybės su savimi, juk mokotės naujos mąstysenos. Elkitės su savim taip, tarsi būtumėte kažkas, ką besąlygiškai mylite.

5. Nepykite ant savo proto

Nekęsdami savęs iš tikrųjų nekenčiame tik savo minčių. Nustokite savęs nekęsti už tokias mintis. Geriau palaipsniui pakeiskite jas.

6. Girkite save
Kritika demotyvuoja, o pagyrimai suteikia sparnus. Girkite save kuo dažniau. Pasakykite sau, kad puikiai susitvarkėte tegu ir su pačia menkiausia smulkmena.

7. Suteikite sau paramą
Raskite būdų, kaip sau padėti. Susisiekite su draugais, leiskite jiems jums pagelbėti. Tik stiprus žmogus sugeba paprašyti pagalbos.

8. Mylėkite savo trūkumus
Suvokite, kad juos sukūrėte, kad jie patenkintų vieną ar kitą kitą poreikį. Paleiskite juos su meile – jie jums padėjo, tačiau jau nebėra reikalingi.

9. Rūpinkitės savo kūnu
Pasidomėkite sveika mityba. Kokio kuro reikia jūsų kūnui, kad jis būtų maksimaliai energingas ir gyvybingas? Pasidomėkite fiziniais pratimais. Kokia sporto šaka jums teikia malonumą? Rūpinkitės ir puoselėkite šventovę, kurioje gyvena jūsų siela.

10. Žiūrėkite į veidrodį
Nepamirškite kasdien žiūrėti į veidrodį. Žiūrėkite sau į akis. Matykite, kaip jose spindi vis auganti meilė sau. Žiūrėdami sau į akis, atleiskite sau. Žiūrėdami sau į akis, pakalbėkite su savo tėvais. Atleiskite ir jiems. Bent kartą per dieną pasakykite, žiūrėdami sau į akis: „Aš tave myliu, tikrai ir labai!“

11. Mylėkite save… Dabar pat.
Nelaukite, kol pasveiksite, numesite 5 kilogramus, gausite naują darbą, sutiksite meilę. Pradėkite dabar – mylėkite save tokius, kokie esae dabar, nes tai – geriausia, ką turite. Ir stenkitės.

12. Džiaukitės gyvenimu
Prisiminkite, kas jums teikė džiaugsmą vaikystėje. Integruokite tuos dalykus į dabartinį savo gyvenimą. Atraskite malonumą visame, ką darote.  Švęskite gyvenimo džiaugsmą: šypsokitės, juokitės. Džiūgaukite, ir Visata džiūgaus su jumis.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *